چاپ

شعائر - شماره پنجم - ماه مبارک رمضان 1435 - کلنا فقیر الیک

. Posted in شعائر

نشریه شعائر 5: ماه مبارک رمضان 1435 - شعارهای پیشنهادی برای هیأت

انتخاب شــعار کار خوبی اســت که مدتی است میان هیأت‌ها مرسوم شده است. بســیاری از هیأت‌ها، برای برنامه‌هایشان، به خصوص برای ویژه برنامه‌هایی مانند دهه محرم و فاطمیه و حتی اردوها؛ شعار خاص انتخاب می‌کنند. در پوستر، تبلیغات و فضاسازی داخلی این هیأت‌ها، بجای درشت شدن نام خادمان اهل بیت علیهم السلام، جمله‌ای با مضمون سخنان اهل بیت علیهم السلام یا نکته‌ای از زندگی ایشان، درشت می‌شود و محور قرار می‌گیرد. در «شعائر» می‌کوشیم مجموعه‌ای از شعارهای مناسب را به دست شما برسانیم و حلقه وصلی باشیم میان شاعران و هیأت‌ها.

در پنجمین «شعائر»، برای دست‌یابی به بهترین شعارها، از بخشی از انبوه فعالان عرصه هیأت، اعم از سخنرانان محترم، مداحان اهل بیت علیهم السلام، مدیران، خادمان و عموم مخاطبان هیأت‌های مذهبی در سراســر کشور، درخواست کردیم تا شعار پیشنهادی‌شان برای ماه رمضان 1435 را به ســامانه پیامک جامعه ایمانی مشــعر ارســال نمایند. چند نفر از دوستان نیز زحمت کشیدند و شــعارهای پیشنهادی فعالان هیأتی شهرشان را جمع‌آوری کردند و در اختیار جامعه ایمانی مشعر قرار دادند. از میان شعارها و پیامک‌های فراوانی که به دستمان رسید، تعدادی را به دلیل نداشتن ویژگی‌های لازم برای شعار هیأت، حذف نمودیم؛ و نتیجه در قالب دومین شعائر منتشر می‌شود. «شعائر 5» نتیجه همراهی و همیاری صدها نفر از عاشقان اهل بیت علیهم السلام در سراسر میهن اسلامی‌مان است.

معاونت تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر، از هم اکنون منتظر شعارهای پیشنهادی شما برای دهه محرم می‌باشد. به امید آن که در درگاه حضرت احدیت مقبول افتد.

 
     

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید