چاپ

آیینه - شماره هفتم - معرفی کتب تشکیلاتیِ حجت الاسلام محمد مهدی نجاتی

. Posted in آیینه

نشریه آیینه 7 به معرفی کتب تشکیلاتیِ حجت الاسلام محمد مهدی نجاتی پرداخته است

کانون فرهنگي تبلیغي اســوه با اعتقاد به این مهم که کادر ســازی و تربیت نیرو براي آینده انقلاب بدون داشتن تشکیلات و فعالیت در تشکل‌هاي فرهنگي سخت و مشکل خواهد بود با تأکید بر ضرورت امر آموزش، ترویج و تبلیغ در این جبهه مقدس، تولید محصولاتی هر چند ناچیز و ابتدایي را درپیش گرفته است.

گروه فرهنگی 313 که در صدد است به شمارش همین عدد الهام بخش، کتاب، بروشور، جزوه، سی‌دی و فیلم و مستند فرهنگی تولید کند بر اساس اولویت‌های اصلی و روی زمین‌مانده دفاع و مبارزه در جنگ نرم، عمدتا در سه محور «مسجد، هیأت و تشکل‌ها»، در جوار مضجع شریف ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام، محصولاتی را به جبهه فرهنگی انقلاب تقدیم کرده است که گمان می‌رود تا حدودی کاربردی و عملیاتی بوده باشد.

این مجموعه به دنبال شناخت نیازهای روز تشکل‌های فعال پشت خاکریز مبارزه با دشمن است و با تلفیق تجربه و استدلال و بیان مصادیق عینی کار فرهنگی در کف سعی دارد به سوالات روز و بی‌پاسخ مخاطبان تشکلی و بچه‌های فعال در جبهه فرهنگی، پاسخی ابتدایی، کار راه انداز و دم‌دستی بدهد.

اکنون و در شرایط کنوني انقلاب، «مسجد، هیأت و تشکل» سه رکن اساسي در پرورش، تربیت و انگیزه دهي به نیروهایي است کــه می‌خواهند مبارزه کنند، رزمنده باقی بمانند و به یاری حضرت حق در آینده این راه تبدیل به «کادر زبده ایمانی» براي نهضت جهانی آخرالزمان شیعه شوند.

«مسجد، هیأت و تشکل» سه پایگاه، سه سنگر، مقر، خاکریز و خط مقدم عملیات بچه‌های حزب اللهی در جبهه خودی هستند که نیازمند حراست، تقویت، تکریم، تعظیم و ترویج بیش از این می‌باشند و به تولید محتوی، دستورالعمل، الگو و نقشه‌های راه متناسب با مقتضیات نیاز فوری دارند و ما تنها به قدر توان، توفیقات و وسعِ اندکمان بنا داریم در این راه قدم برداریم. باشد که مقبول درگاه ایزد منان واقع گردد.

 
 

و من الله التوفیق

محمد مهدی نجاتی

 
جهت دریافت کتب و اطلاعات بیشتر با شماره‌های 09157591573 و 09354427578 تماس حاصل فرمایید.  
     

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید